služby abc taxi

 

ABC TAXI 02 16100

 
ABC TAXI je taxislužba s dlhoročnou tradíciou na trhu. Poskytujeme Vám bezpečnú a rýchlu prepravu za férové ceny. Máme vlastný dispečig (02 16100, 0903 646179, 0905 646179, 0948 646179), na ktorý sa dovoláte NONSTOP. Okrem prepravy po Bratislave a okolí zabezpečujeme aj transfer na a z letiska Viedeň - Schwechat.
 
Vozový park je pravidelne servisovaný a obnovovaný. Na požiadanie Vám pošleme vozidlo vybavené detskými sedačkami. Ak potrebujete prepraviť domáceho miláčika, oznámte nám to pri objednávke.

V prípade akýchkoľvek otázok volajte náš dispečing.
 
 
 

naše služby

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klasické a kombi taxi
 
 
 
VIAC MIESTNE (7 AŽ 9 MIEST)
 
 
 
TRANSFERY NA LETISKÁ
 
 
 
 
 
Ako kvalitná a spoľahlivá taxi služba Vám ponúkame možnosť výberu auta ktoré pre Vás príde. V našej taxi službe si môžete vybrať medzi klasickým a kombi autom. Takže ak sa narýchlo potrebujete dostať aj s objemnejšou batožinou z bodu A do bodu B. Volajte ABC TAXI!
 
 
 
Určite sa Vám už stalo, že ste sa ocitli s partiou priateľov v meste a potrebovali ste narýchlo vybaviť odvoz. Objednanie viacerých taxíkov vychádza ako veľmi neekonomické riešenie. Preto Vám ponúkame službu viacmiestneho taxi. Cesta s priateľmi ešte nikdy nebola výhodnejšia!
 
 
 
ABC Taxi Vám ponúka aj službu odvozu na letisko. Stačí nám zavolať a trasfer na letisko máte vyriešený behom niekoľkých okamihov. Najčastejšie naše cesty vedú na Viedenský Schwechat či Letisko M. R. Štefánika v Bratislave.